Na co dzień w naszej ofercie znajdują się produkty takich marek jak: Stipula, Waldmann, Scrikss, Golden Head, Esquire, Pierre Cardin, Helveco, Castelijn&Beerens, Waterman. Reprezentowanie absolutnej światowej czołówki to jednocześnie wielki zaszczyt i ogromne wyzwanie. Czy można udoskonalić doskonałe? Dajemy dowody na to, że tak. Za każdym razem przygotowując ofertę dla konkretnego Klienta, proponujemy rozwiązania podkreślające wyjątkowość okazji oraz rangę osoby, która ma otrzymać upominek.

Kreatywność, znajomość rynku i doświadczenie pozwalają nam podejmować niestandardowe działania we współpracy z najlepszymi światowymi markami. Jednym z przykładów może być ciesząca się dużym uznaniem i zainteresowaniem Klientów limitowana seria piór Stipula i Waldmann z polską flagą.

NOVA może również dla Państwa zaprojektować wyjątkowe, indywidualne kolekcje.

Wyjątkowe pióro marki Stipula pasujące do szczególnych momentów. Zaprojektowane i wykonane w procowni Renzo Salvadori.

Korpus z czarnej laki, stalówka pióra tytanowa. Skuwka zakręcana. Cechą szczególną są umieszczone na klipie dwa ringi w kolorach flagi Polski.

Z okazji wystawienia Całunu Turyńskiego w Turynie we Włoszech wiosną 2010 roku, kolekcja Academia marki Stipula wzbogaciła się o wyjątkowy i ewokatywny produkt. Projekt ten powstał by sławić symbol chrześcijaństwa, jakim jest Całun Turyński, ze swym działającym na wyobraźnię duchem, który nadal owiany jest tajemnicą. Pióro, wykonane z litego srebra, jest od początku do końca wykonane ręcznie i ukazuje na całej swej powierzchni typową strukturę ścian grobowca, jakie budowano w czasach starożytnych. Analiza impresji widocznych powierzchni odnosi się do form, które zwykle można znaleźć na rzymskich monetach, zwanych „dilepton lituus”, pochodzących z czasów Tyberiusza. Obie strony monety są wykonane z brązu i umieszczone po obu stronach skuwki pióra. Pióro wieczne posiada stalówkę z 18-karatowego białego złota. Seria limitowana liczy sobie 99 sztuk i prezentowana jest w szczególnym, przezroczystym opakowaniu, gdzie pióro owinięte jest w lniane płótno.

Od samego początku współpracy projektanci i rzemieślnicy firmy Waldmann wraz z przedstawicielami firmy NOVA postawili sobie za cel stworzenie pióra, idealnie nawiązującego do polskich symboli narodowych. Tak powstał niespotykany, limitowany model, wykonany w ilości 250 sztuk.

Z okazji obchodów jubileuszu 125 rocznicy urodzin i 70 rocznicy śmierci,  rok 2007 ogłoszony został przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Rokiem Karola Szymanowskiego.  W hołdzie wybitnemu kompozytorowi o międzynarodowej sławie firma NOVA we współpracy z Firmą Waldmann stworzyła wyjątkowe pióro wieczne.

Korpus i skuwka wykonane są z litego srebra najwyższej próby 925. Część korpusu jest pokryta czarnym lakierem. Pióro wieczne zostało wyposażone w tłoczek i stalówkę wykonaną z 18-karatowego złota. Całość zamknięta jest w eleganckim, drewnianym pudełku.

W zestawie dodatkowo znajduje się płyta z rejestracją wybitnego dzieła Karola Szymanowskiego, baletu „Harnasie” oraz pojemnik z atramentem.

Dla zaakcentowania wyjątkowości symboli narodowych firma NOVA we współpracy z firmą Waldmann w 2011 roku opracowała limitowaną edycję pióra wiecznego.

Skuwka  pióra wykonana została ze srebra próby 925, równomiernie  wytłoczony,  drobny, siateczkowy wzór na korpusie idealnie kontrastuje z pokrytą czarnym, błyszczącym lakierem częścią dolną. Wzdłuż klipu specjalnie zaprojektowano przestrzeń na grawer. Koronę pióra okalają biało-czerwone pierścienie nawiązujące do barw polskiej flagi. Na zwieńczeniu skuwki wygrawerowany został orzeł. Pióro zapakowane jest w czarną, elegancką, drewnianą skrzyneczkę.

 

Kolekcja limitowana 17 sztuk piór marki Waldmann, z czego 2 sztuki zostały przeznaczone na XVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Korpus i skuwka wykonane z litego srebra próby 925, całość pokryta jest czarnym lakierem w fantazyjny wzór. Na pierścieniu wygrawerowany napis Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, po stronie przeciwnej kolejny numer pióra.
Stalówka pióra wiecznego wykonana z 18-karatowego złota.
Tłoczkowy system napełniania atramentem.

Pióro jest umieszczone w dużej, drewnianej szkatule, w środku której znajduje się blaszka z wygrawerowanym podpisem Jurka Owsiaka.

Specjalna kolekcja limitowanych piór marki Waldmann w ilości 200 sztuk. Skuwka  pióra i wykończenia wykonane zostały ze srebra próby 925. Korpus pokryty czarnym, błyszczącym lakierem. Na skuwce, po przeciwnej stronie klipa mechanicznie grawerowany orzeł, zajmujący znaczną część powierzchni skuwki. Stalówka ze stali szlachetnej z irydową końcówką.

 

Dla podkreślenia znaczenia Bursztynowego Szlaku jako wyrazu wspólnego dziedzictwa kulturowego i gospodarczego zjednoczonej Europy, firma NOVA we współpracy z firmą Waldmann w 2016 roku opracowała limitowaną edycję pióra wiecznego.

Skuwka pióra wykonana została ze srebra próby 925, a równomiernie wytłoczony, prążkowany wzór na korpusie idealnie kontrastuje z pokrytą czarnym, błyszczącym lakierem częścią dolną. Na zwieńczeniu skuwki oraz pudełka został osadzony bursztyn z rejonu Morza Bałtyckiego. Na zwieńczeniu korpusu wygrawerowany został orzeł. Pióro zapakowane jest w elegancką, czarną, pokrytą lakierem fortepianowym skrzyneczkę z odchylanym wiekiem.

Wielkość serii limitowanej – 500 sztuk

Dla uczczenia 50. rocznicy istnienia firmy, Scrikss sworzył wyjątkową kolekcję. HERITAGE to pióro wieczne i pióro kulkowe. Projektem zajął się Kunter Şekercioğlu, a stworzeniu wzorów na wyrobach przyświecał design lat 60. ubiegłego stulecia. HERITAGE jest inspirowane miastem Istambuł, w którym powstała firma Scrikss w roku 1964. Linie tworzące deseń nawiązują do starożytnych akweduktów otaczających niegdyś to miasto. HERITAGE to kolekcja uniwersalna, ponadczasowa, która będzie w użytku przez najbliższe stulecie. Idealna dla pasjonatów i kolekcjonerów.

Współpracując od wielu lat z naszymi klientami i dostawcami tworzymy wyjątkowe upominki, łączące ponadczasową symbolikę z produktami najwyższej jakości. Jednym przykładów takiej współpracy jest portfel z godłem Rzeczpospolitej Polskiej.

Portmonetka firmy C&B z kolekcji Furore wykonana na specjalne zamówienie naszego czołowego klienta. Znak przedstawiający jeden z symboli naszego kraju wykonany został w Polsce.

Kolekcja ekskluzywnych portfeli Golden Head tworzonych z wysokiej jakości naturalnej skóry, ręcznie barwionych w dwóch odcieniach. Edycję limitowaną wyróżnia logotyp wykonany z 14 karatowego złota oraz 30-letnia gwarancja z certyfikatem podpisywanym osobiście przez właściciela firmy.

Ten wykonany z drewna kuferek na biżuterię pokryty jest wołową skórą i posiada wieko zamykane na dwa zamki. Tworzony w Niemczech, cechuje się najwyższej jakości wykonaniem i dbałością o szczegóły. Idealny dla osób, które cenią porządek w swojej kolekcji biżuterii. Kuferek jest dostępny w kolorze czarnym.