Nasza firma wciąż dynamicznie się rozwija i poszukuje nowych osób, które chciałyby pracować w najprzyjemniejszej branży na świecie. Zainteresowanych profilem naszej działalności, chętnych do współtworzenia z nami marki NOVA, prosimy o kontakt i wysłanie CV. Zapewniamy pracę w miłym zespole i szerokie możliwości indywidualnego rozwoju zawodowego.

Jako dystrybutor w zakresie sprzedaży ekskluzywnych artykułów piśmiennych, galanterii skórzanej i produktów managerskich w sektorze B2B poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za wsparcie Zarządu w rozwoju firmy poprzez budowę wizerunku firmy na rynku oraz realizację polityki sprzedażowej, w wyznaczonym regionie województw: warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie (wyłączając Warszawę), lubelskie, podkarpackie, małopolskie i świętokrzyskie.

Zakres obowiązków:

  • realizowanie strategii sprzedażowej firmy
  • nawiązywanie kontaktów handlowych i utrzymywanie długofalowych i efektywnych relacji biznesowych z klientami
  • prowadzenie negocjacji krótko i długoterminowych
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy i jej godne reprezentowanie
  • budowanie rozpoznawalności marki na rynku
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji
  • przygotowywanie ofert handlowych

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży i bezpośrednich kontaktach z klientami (mile widziane w branży związanej z dystrybucją souvenirów)
  • gotowość do wyjazdów służbowych (min. 3 dni w tygodniu poza miejscem zamieszkania)
  • umiejętności negocjacyjne, nastawienie na sukces
  • umiejętność budowania i utrzymania dobrych relacji z klientami
  • wewnętrzna motywacja
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • wysoko rozwinięte zdolności i umiejętności interpersonalne
  • umiejętność finalizacji transakcji
  • wykształcenie minimum średnie
  • aktywne prawo jazdy kat. B
  • niekaralność
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office oraz urządzeń mobilnych
  • mile widziane: znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej 20-letniej pozycji na rynku w obszarze produktów premium
  • atrakcyjne wynagrodzenie: wysoka podstawa+ system prowizyjny uzależniony od osiąganych wyników
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (telefon, laptop, samochód służbowy)
  • możliwość awansu, rozwoju i podniesienia swoich kwalifikacji
  • pracę w ambitnym, zgranym zespole, który wspólnie osiąga wyznaczone cele

Ofery prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@nova-pen.pl

W związku z pojawiającymi się ogłoszeniami informujemy, iż firma Nova Sp. z o.o. nie oferuje pracy przy składaniu długopisów. Firma Nova Sp. z o.o. nigdy nie poszukiwała i nie poszukuje osób do pracy chałupniczej. Ogłoszenia tego typu nie mają nic wspólnego z działalnością firmy Nova Sp. z o.o. z Żarowa.