NOVA działa od 1996 roku. Założona przez Bartłomieja i Małgorzatę Wawrzyńczak, sprawujących zarząd w firmie, powstała z chęci realizacji marzeń i potrzeby udowodnienia, że w Polsce można ‘chcieć i móc’ robić rzeczy ze światowym rozmachem – piękne i wyjątkowe. Wizjonerskie podejście do biznesu, talent i niesłabnący zapał obojga dają solidne podstawy rozwoju marki.

Bartłomiej

Wszystko, co robię, robię po to, aby ludzie mogli poczuć prawdziwy smak życia i dzięki temu cieszyli się wyjątkowymi chwilami – dlatego tutaj jestem.

Małgorzata

Głęboko wierzę, że najlepsze rozwiązania trafiają się w najmniej spodziewanych miejscach i sytuacjach. Dlatego staram się tworzyć środowisko tętniące różnorodnością, które inspiruje do działania i wydobywa ukryty – zarówno w ludziach jak i przedmiotach – potencjał.

Każdy, kto się do nas zwraca, oczekuje czegoś wyjątkowego, a dzięki naszemu zaangażowaniu to dostaje. W miejsce jednej standardowej oferty handlowej każdorazowo przygotowujemy z największą dbałością indywidualne propozycje dla naszych Klientów. Realizacje specjalnych zamówień na szczególne okazje to nasza domena. Jesteśmy przygotowani do tego, by sprostać Państwa wymaganiom, nawet tym nietypowym. Zapraszamy do kontaktu – zawsze służymy radą i pomocą w znajdowaniu idealnego podarunku, który spodoba się obdarowanemu i da satysfakcję ofiarodawcy.

Firma to oczywiście nie tylko Zarząd. To wszyscy ci, którzy na co dzień pracują nad realizacją projektów, dbają o to, by cały proces przebiegał bez zarzutów, w założonym tempie i w zgodzie z najwyższymi standardami jakości. Tak, by idealny prezent dotarł do Klienta na czas, ku jego zadowoleniu i naszej zawodowej satysfakcji.