Po raz ósmy mieliśmy przyjemność być sponsorami nagród w konkursie Grand Press na najlepszego dziennikarza roku. Znaczenie tego konkursu wzrasta, co było widać na ostatniej gali, podczas której po raz pierwszy pojawiły się nowe kategorie (np. GP Digital i Economy). Laureaci otrzymali od nas pióra wieczne firmy Waldmann z kolekcji Tango. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Profile Osobowości to rozwinięcie tematu szkolenia Persolog®. Po raz drugi spotkaliśmy się z wykwalifikowanym prowadzącym który poszerzył naszą wiedzę z zakresu komunikacji międzyludzkiej oraz lepszego poznania siebie i zespołu.

7 października  2014 roku osoby z działu handlowego miały możliwość uczestniczenia w wyjątkowej konferencji – „Po pierwsze sprzedaż, po drugie sprzedaż, po trzecie SPRZEDAŻ”,  z udziałem Briana Tracy.  Była to niepowtarzalna okazja skonfrontowania swoich umiejętności sprzedażowych z wiedzą „Mistrza”.

Cały zespół firmy Nova brał udział w szkoleniu Persolog® – „Profile osobowości w pracy i w życiu”.  Celem spotkania było wzajemne poznanie i doskonalenie komunikacji, a w konsekwencji tworzenie bardziej zgranego zespół. Podczas dwudniowych warsztatów każdy z nas zdobył praktyczną wiedzę o sobie i współpracownikach, by móc korzystać z niej w codziennej pracy i poza nią.

W dniach 20-22.03.2015 nasz dział handlowy uczestniczył w konferencji pt „Droga naprzód”.
Prowadzący – Anthony Robbins – określany jest mianem mówcy motywacyjnego. On sam jednak mawia, że: „Motywacja może przynosić krótkotrwałe rezultaty. To na czym nam zależy to długotrwały efekt.”.
Konferencja obejmowała zagadnienia z psychologii przywództwa, negocjacji, transformacji firm oraz uzyskiwania maksymalnych wyników.